Solidna trzynastka

Za nami 13 edycja Classic and Custom Saturday Night Cruise. Jest to jedna z tych imprez, która nie wymaga żadnego komentarza. Dlatego tym co najlepiej odda klimat jest galeria zdjęć.

Pogoda dopisała, łącznie zjawiła się ponad setka samochodów i motocykli. Jedni chwalili się swoimi sprzętami, inni jak ja, ładowali baterie. Takie imprezy potrafią przywrócić siły w walce z materią.

Bez względu na to czy pracujemy nad amerykańskim Chevroletem z lat 50′, czy nad europejskim Fordem z lat 80′ potrzeba dużo samozaparcia i siły woli w walce z prozą życia: czasem, pieniędzmi, relacjami rodzinnymi itd. Możliwość zobaczenia na żywo, że inni potrafią napawa optymizmem.

Podziękowanie za udaną imprezę dla Rust N Fast i Buzzing Bugs.

Tak więc i Wy ładujcie baterie skromną galerią zdjęć:

MSK

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

2 thoughts on “Solidna trzynastka”

Możliwość komentowania jest wyłączona.