Narodowe środy 2022

Zeszły rok z tych dobrych rzeczy stał pod znakiem covidowej odwilży. Po lockdownach i dużym ograniczeniu imprez masowych, nawet najwięksi sceptycy spędzania wolnego czasu w towarzystwie innych ludzi ochoczo wyszli z domu. I ja też tak zrobiłem. A bardzo dobrą okazją do pierwszego dużego od dawna wydarzenia motoryzacyjnego, było rozpoczęcie sezonu Youngtimer Warsaw. Potem kupiłem 32 letniego Forda i pod Stadion Narodowy wpadłem jeszcze kilka razy.

Youngtimer Warsaw organizuje spotkania już od ponad 10 lat. Bywałem na ich wydarzeniach kilka razy przez ten czas. Z niektórych nawet znajdziecie fotorelacje tutaj i na facebooku. Ale ten rok był inny z dwóch powodów. Tak jak wspomniałem, po covidowej przerwie miałem dużą ochotę pojechać na jakieś większe wydarzenie motoryzacyjne. Do tego akurat w dniu rozpoczęcia cyklicznych spotkań miałem po prostu czas. To co tam zobaczyłem przerosło moje oczekiwania.

Nie to, żebym nie doceniał potencjału spotkań YW, ale chyba nawet organizatorzy nie spodziewali się ponad 500 samochodów, w środowy wieczór na błoniach Narodowego. I to jakich samochodów! Różnorodność i jakość stała na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera też dopisała. Trudno więc było nie przyjechać jeszcze raz, żeby sprawdzić czy taka jakość się utrzymuje. A, że w międzyczasie kupiłem samochód, którym mogłem wjechać w centrum wydarzeń, to nie było już wymówek. Tym bardziej, że był to fajny pretekst, żeby po prostu pojechać gdzieś sobie w celu czysto rozrywkowym i oderwać się od codzienności w środku tygodnia.

Z tych wszystkich wizyt nie wrzuciłem ani jednej relacji na stronę. Wszystkie są dostępne na facebooku. Tutaj chciałem więc podsumować to co zobaczyłem w zeszłym roku pod Narodowym w formie fotorelacji. Śledząc zdjęcia z tych wydarzeń w internecie wyraźnie widać, że każdy ma trochę inną perspektywę i trzeba zobaczyć relacje wielu autorów, żeby zobaczyć pełną różnorodność samochodów Warszawskich pasjonatów motoryzacji.

Do zobaczenia na drodze!

MSK