Brown Sugar

Camping z założenia ma coś z survivalu. Chodzi o to, żeby przetrwać w jak najlepszej formie. A styl? A wrażenie robione na innych? Tutaj to już trochę gorsza sprawa. No chyba, że sięgniemy po Brown Sugar.

Rock & Roll Camper

Porsche przerobione na namiot, czy Defender z pełną zabudową campingową nie są propozycją dla wszystkich. W Porsche nie ma miejsca, żeby spokojnie sobie usiąść i wypić zimnego drinka.

Defender z kolei za bardzo przypomina podrasowaną przyczepę czy powolnego campera zbudowanego z morza białego laminatu. Sami Wiecie prawy pas mimo gazu w podłodze, zapełnianie toalety itd. Zresztą nie jesteście fanami komarów i pieszych wędrówek po odludziach.

Marzy Wam się raczej coś w klimacie VW Ogórka. Ale ten jest trochę za mały i niedostatecznie amerykański. Nie to co popularne w latach 70′ salonki. Boogie Vany, Stoner Vany itd. Dużo szpanu, hałasu i palenia opon. No i te welury i plusze.

Ale tak z drugiej strony to te spore vany nie są przecież pełnoprawnymi camperami. Trochę tam ciasno. Trochę dwuznacznie wchodzić tam z kolegą. A przecież fajnie by było przyjechać rasową furą na taki na przykład Kustom Konwent i obalić w środku jakiś burbon z colą w większym towarzystwie.

Kustom Kamper

Tutaj pojawia się propozycja od Grand Rapids z Michigan. Panowie przygotowali na targi SEMA 2019 całkiem zgrabnego Chevroleta C30 z 1983 roku. Chevy o wdzięcznym imieniu „Brown Sugar” ma wszystko czego potrzebujecie.

Są brązy rodem z lat 70′, jest podrasowany LSx V8 5.3. Zawieszenie pneumatyczne kładzie tę kamienicę płasko na ziemi, a może nawet pozwala krzesać iskry na gładkim asfalcie. Na koniec jest duża zabudowa z pełnym wyposażeniem i masą stylowych dodatków jak audio w beczkach po Whiskey.

W czymś takim można stać się gwiazdą każdego spotu, zlotu i konwentu. Pamiętajcie tylko o zapełnieniu baku i lodówki bo zużycie wszelkich płynów może być tutaj konkretne.

Może znajdzie się ktoś w Polsce i powstanie podobny customowy projekt? Brown Sugar został niedawno sprzedany za 100 099 Dolarów. Jak na tak praktyczny show car to chyba nie jest jeszcze najgorzej. W ogłoszeniu sporo zdjęć Kustom Kampera.

MSK